вівторок, 10 липня 2018 р.

"Бойовий" звіт про поїздку 7 липня 2018

07 липня 2018 року активісти ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" відвідали на передовій воїнів легендарної 55-ї артбригади. Хлопцям відвезли вітаміни, свіжі овочі та фрукти, смаколики.


Далі розповідає Любов Леонова....

"З ранку, 7 липня, день почався з позитиву, приїхав Олександр, завантажили добро в авто і взяли курс на схід. На виїзді з міста на нас чекали ще дві жінки господині з випічкою, Лариса Котлярова з пирогами і Зоєчка Дев'ятко з кексиками і 200 грн. З Ларисою ми вже знайомі, а з Зоєю розвіртуалилися! Такі миті, коли ти з друзями на одній хвилі - надзвичайні!
А далі - звичний маршрут, Курахове, Селідове... Приємно вразили дороги. Нові, рівні, без ям. Щоправда, є ділянки "бойових доріг", напевне для того, що б не розслаблялися.
А які пейзажі! Квітучі поля соняхів, стиглі поля пшениці - зачаровують! Дякую, Саша, що робив зупинки на моє прохання. Таку красу треба брати з собою, на згадку, тому фотоапарат завжди під рукою.В дорозі - тримаємо зв'язок з бійцями. А були ми цього разу в одній з гаубічних батарей 55 арт бригади.
Забіжу наперед і повідомлю, що нас зустріли надзвичайно тепло, щиро, пропустили зразу. Ніяких: "Нє пускать!", не було. Дякую новому командуванню!

Ось і мої любі захисники, обійми, посмішки, радість. Серед знайомих облич, багато нових. Які ж вони всі рідненькі! Нас зустрічає Стас Пожнін, хлопець в зоні бойових дій з 2014 року, з першої хвилі. Саме з нього почалося знайомство з батареєю. Стас - це "син полку" нашої команди.
Розвантажуємо авто, спілкуємося і ось я бачу тендітну дівчину в військовій формі з букетом ромашок. Виявляється, у неї - День Народження! Тут і пиріг з джемом від Олі Панченко став подарунком!
Пригощаю бійців слойками від Олі Писанко, напевне, ви вже бачили відео. Я не підозрювала, що ведеться відеоз'йомка. Вийшло, як є...
Весь час з нами спілкувався комдів Андрій Миколайович, молодий чоловік з щирою усмішкою. На жаль, днями пішов на дембель командир батареї Олександр, не побачилися, а знаємо один одного з 2015 року. Та на все воля Божа, Саша зателефонував командиру дивізіону коли ми всі стояли поруч. Звичайно, мені дали слухавку. Все що хотіла сказати і побажати Олександру, я сказала. Дякую тобі, командир Олександр Богачук, що з 2015 ми йшли поруч з тобою, твоїм підрозділом! Бувай щасливий і здоровий в мирному житті вільної України!
А далі, я запитала, в кого дома лишилася малеча, бо мала чудові подарунки від пані Олександри Кірій. Пані Леся написала та видала книжку для малих, віршики українською мовою. Сім екземплярів прислала мені, для бійців. Всі книжки з автографами авторки.
Пані Леся, вам від бійців велика подяка!

Всі привезені овочі, випічка, смаколики, були віднесені в їдальню. І бійці вже в обід смакували зеленою цибулькою, огірочками, помідорами і персиками. Випічку лишили на вечір. А сьогодні, їли дині. Сказали, що смачні.По дорозі з їдальні, нам показали баню і пральню. На колесах. Виготовлені на основі контейнерів. Вадим Миколайович говорить, дуже зручна і потрібна "техніка".
Вразив мене один боєць. Найстарший. Анатолій Васильович має 61 рік. Колоритний чоловік з козацькими вусами. Нам було про що поговорити.Час спливає швидко. Настав час в зворотню дорогу. Прощання завжди рве серце. Всіх обіймаю і кожному залишаю побажання від всіх нас, тих, хто долучився до допомоги і завдяки кому, ми змогли відвідати бійців в зоні бойових дій.

Друзі, дякую кожному з вас за допомогу бійцям! Хтось скаже, що в них все є і вже досить їм допомагати...

Дякую: Влада Душейко, Людмила Калинюк, Володимир Репій, Полухін Олексій, Василь Григорович Савченко, Ірина Полухіна, Катерина Шестакова, Віталій Волков, Олена М. Валерій Рубінович, Бовть Діана, Бєліч Наталя, Агаджанова Таня, Володимир Коляка, Наталя Литвин, Галина Остапенко, Максим Остапенко, Зоя Девятко, Олександра Кірій, Олексій Гребінюк, Оля Панченко, Лариса Котлярова, Оля Писанко, Володимир Бабіченко!
Пані Ольга Бойко, вам велика подяка за маскувальні сітки, Стас вам сам все сказав.
Сітки - перша потреба! Старі вже повиходили з ладу, нових не те, що не вистачає, їх - немає.
Дякую родині Михайленків за шкарпетки. Актуально!
Окрема подяка моїм колегам волонтерам - Олександру Шевєльову і Леоніду Колбасіну, з вами мені завжди спокійно, комфортно і весело. Поїздка була чудова, бо мої друзі - найкращі!
Єдине, після повернення додому, частка мене лишається з ними. Тому, звіти з запізненням, я ще не зовсім повернулася".

Хто бажає допомогти нашим захисникам в боротьбі з окупантами і має можливість, скористайтеся Новою Поштою. Адреса: м. Запоріжжя. Склад № 9 або 45. Леонова Любов. (Порада, тільки в крайньому випадку. Ціни дикі!)
Можете передати "Порталом". № маршрутки, зупинки і розклад, уточнюйте по телефону.
Для гривні, картка Приватбанку 5168 7556 0143 1360 Леонова Любов Олександрівна.
Для друзів за кордоном, Liubov Leonova Zaporozhye. Western Union і Money Gram Ukraine.
Поштове відділення ІНТАЙМ №45
Укр Пошта (адресу дам в особистому листуванні)
Мої телефони 096 300 65 02, 050 850 55 42. Миру нам всім. З повагою, ваш волонтер.

Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"

Немає коментарів:

Дописати коментар