понеділок, 7 травня 2018 р.

На травневі ми знову в дорозі

4-5 травня 2018 року активісти ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" відвідали воїнів, що несуть службу на передовій в зоні проведення ООС (Операції об`єднаних сил)


Далі розповідає Любов Леонова...

5 травня розпочалося у нас 4-го числа… так, я не помилилася. Закупки, збір допомоги, зустрічання “порталу” з випічкою від запорізьких господинь. Я носилася зі зборами, аж до “закінчення заряду” і останні рейси нашого порталу зустрічав чоловік. Пізно ввечері почала пакування. А потім, якось так швидко, настав ранок. Приїхали хлопці, завантажили буса і в дорогу.

Їхали гамірно, весело, відео можете побачити внизу. 


Справа в тому, що 5 травня - День Народження 34 батальйону, який входить до складу 57 бригади. 
Вячеславович зустрів нас біля палацу культури (вцілілому) і провів до зали. Там проходили урочистості. Тільки ми зайшли, як нас з Олександром покликали на нагородження. Дякуємо за подяки, приємно, та я говорила, ми не за нагороди їздимо до вас з народною допомогою, наші захисники. Найкраща нагорода волонтеру, то ваші обійми і посмішки, ваше просте “дякую!”
Тому я прямо на сцені підійшла до комбата, пана майора і отримала свою нагороду, його обійми. 

Подивилися концерт, гарно співали артисти Музичного батальйончику, Христина Панасюк, Неля Каблучка, переможець Х-фактору Дмитро Бабак, до речі, з Луганщини.
На цьому заході розвіртуалилися з Вікторією Касьяновою. Дякую за спілкування, хоч і коротеньке. Буде бажання, можемо стати друзями в ФБ.

Дякую моїм колегам волонтерам Олександру Шевєльову і Олексію Гребенюку за “одну хвилю”. Хлопці, з вами дуже комфортно. Ми вже так давно разом в поїздках, що стали наче родичі. Я вас поважаю і пишаюся, що ми в одній команді.
Як завжди, без тебе, мій народе України, без вашої допомоги, мої добрі помічники, цієї поїздки не було б. Тому, звертаюся до кожного з вас і дякую особисто:
Лозовська Тетяна, Наконечна Ніна, Каленюк Людмила, Аня Авіва і дві Олі з Росії, Володимир Репій, Алла Принь, Юля Кутєпова, Ірина Берестова і її колеги лікарі, Олексій Полухін, Оля Писанко і ваша доня, Оля Чернєцова, Оля Маркова і П\К “Хортицький”, Дмитро Сизих і “Хлібодар”, Валерій Рубінович, Любов Несторович, Улянка Полухіна, Ірина Полухіна, Леонід Колбасін, чотири “невідомих автора” переказів, Олексій Гребенюк, Олександр Шевєльов, Дмитро Ткаченко, Євгеній Дем’яненко і “Агапе Україна”, дякую, вам, до НЕБА!
Звіти про витрати отримають всі, хто надсилав гроші. Як і фото, бо всі, я в один пост не прикріплю, на жаль, є обмеження.
Бажаю всім теплого літечка і мирних днів з ночами. Просто, прошу, пам’ятайте, кому ми повинні бути вдячні за таку розкіш, як мирне життя в своїх оселях.
Збір допомоги продовжується. Наступна поїздка - як “наколядую”. Потреби - ремонт мотору другого УАЗика.
Хто бажає допомогти нашим захисникам в боротьбі з окупантами і має можливість, скористайтеся Новою Поштою. Адреса: м. Запоріжжя. Склад №9. Леонова Любов. (Порада, тільки в крайньому випадку. Ціни дикі!) 
Можете передати "Порталом". № маршрутки, зупинки і розклад, уточнюйте по телефону.
Для гривні, картка Приватбанку 5168 7556 0143 1360 Леонова Любов Олександрівна. 
Для друзів за кордоном, Liubov Leonova Zaporozhye. Western Union і Money Gram Ukraine. 
Поштове відділення ІНТАЙМ №45
Укр Пошта (адресу дам в особистому листуванні)
Мої телефони 096 300 65 02, 050 850 55 42. Я на зв'язку цілодобово, окрім того часу, коли я в поїздці в зону війни.Там не завжди буває зв'язок. Миру нам всім. З повагою, ваш волонтер.

Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"

Немає коментарів:

Дописати коментар