середа, 28 лютого 2018 р.

Місто-привид...а в ньому янголи-охоронці України

27 лютого 2018 року активісти ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" відвідали вояків, що несуть службу на передових позиціях в зоні АТО

Далі розповідає Любов Леонова....

"В зв'язку з оголошенням штормового попередження і сильних снігопадів, ми до останньої хвилини не були впевнені, що поїдемо до наших захисників. Вирішили, почекаємо до ранку.
Ранок був звичайний, морозний, без снігу. В дорогу все було зібрано, запаковано. Пів години на завантаження і ми вже виїжджаємо за місто.


Дорога як завжди, сірі узбіччя, напів пусто на трасі, дикі тварини ховаються від холоду і нас не зустрічають. Та нас пейзажами за вікном не здивувати, у нас гарний екіпаж, нам тепло, комфортно і цікаво. 
В Кураховому, на ринку, купили дві свинячі голови і сало. 


Ще трішки дороги, де-кілька блок постів і ми на місці. Чекаємо на провідника. Беру один кекс - "бублик" від Тані Агаджанової і каву від Світланки Камис, іду на блок пост до хлопчиків. Нехай посмакують.
Ось і він, зайомий УАзик, на нових колесах. Гарчить, реве і пихкає, але їде!!!


Я, вже як по сценарію, пересідаю в авто до офіцера, хлопці, на бусику, їдуть за нами.
Розвантажувалися надзвичайно швидко, бо дуже холодно. Щоб не змінювати наш ритуал поїдання слойок, пригощаю бійців цукерками від Ірини Берестової. 

Господині, роздивляйтеся на фото свої гостинчики, в руках у бійців. Вам просили передати велику подяку за ваші смаколики і турботу.
В кухні, на стіні, як і обіцяли, велика валентинка з тризубом від учнів Козацького ліцею, малюнки від Улянки, від інших діточок, на поличці, картини від Тані Сили.
Забула сказати, я, перед виїздом, отримала подарунок від Іринки Маковецької, обруч з квітками, такий чудовий міні віночок. Дякую, Іринко, він дуже гарний. 


 
Були ми у хлопців довгенько, спілкувалися, вони нам про свої справи, ми про свої. З розмови випливли нові потреби. Рації. Ті, що привозили волонтери в 2014-2015 роках, давно вийшли з ладу. Тих, що дає держава, не вистачає. А це - "0"...
Дівчата показали мені своє житло. Дозволили сфотографувати, що б і ви побачили.

От і все. Пора в дорогу. Прощаємося. Нас супроводжують до блок посту.
Непогода, нас таки догнала. На кордоні Донецької і Дніпровської областей. Вітер так гепав в нашого буса, наче дикий звір, намагався збити з коліс. А тоді почалася заметіль. Склалося таке враження, що ми пливемо. Вітер малював нам хвилі зі снігу, вони рухалися в різні боки, видимість інколи була де-кілька метрів. А в Запоріжжі сніг закінчився. Як по чиємусь наказу. Хоча, ми все ж втрапили на затори. Та то вже, пусте. Ми повернулися додому.

Дякую Володимиру, Олександру, Івану, Валентині і всім бійцям за щирий і дружній прийом. В тих умовах ви лишаєтеся людьми і продовжуєте тримати Небо України на своїх плечах. 
Окремо дякую благодійному фонду Агапе Україна, Євгенію Дем'яненку і Дмитру Ткаченку за кошти на 20 л. пального в дорогу.
І як завжди, подяка кожному з вас індивідуально, хто долучився до цієї поїздки. 
ДЯКУЮ: Людмила Якунчева, Ірина Северинова, Ольга Писанко, Валерій Рубінович, Олександра Кірій, Ніна Кіріченко, Алла Принь, Володимир Репій, Ніна Наконечна, Алла Клименко, родина Полухіних - Шестакових і Уля, Ірина Берестова, Катерина Трофімук, Юля Кондратенко, Таня, Саша і Ольга Панченко, Влада Душейко, Альона, Світлана Кравченко, Вероніка Калінбет, Тетяна і Сергій Агаджанови, Наталя і Вадим, Людмила Каленюк, Вікторія Галко - Троценко, Ірина Маковецька, Леонід Колбасін, Олександр Шевєльов, Вікторія з Кремлівської, Марина Міщанин.
Всі, хто надавав кошти, отримають звіти. Дякую вам, друзі, за розуміння, допомогу і підтримку бійців і довіру. Працюємо далі.

Хто бажає допомогти нашим захисникам в боротьбі з окупантами і має можливість, скористайтеся Новою Поштою. Адреса: м. Запоріжжя. Склад №9. Леонова Любов.(Порада, тільки в крайньому випадку. Ціни дикі!) 
Можете передати "Порталом". № маршрутки, зупинки і розклад, уточнюйте по телефону.
Для гривні, картка Приватбанку 5168 7556 0143 1360 Леонова Любов Олександрівна. 
Для друзів за кордоном, Liubov Leonova Zaporozhye. Western Union і Money Gram Ukraine. 
Поштове відділення ІНТАЙМ №45
Укр Пошта (адресу дам в особистому листуванні)
Мої телефони 096 300 65 02, 050 850 55 42. Я на зв'язку цілодобово, окрім того часу, коли я в поїздці в зону війни.Там не завжди буває зв'язок. Миру нам всім. З повагою, ваш волонтер.

Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"

Немає коментарів:

Дописати коментар