пʼятниця, 30 грудня 2016 р.

Волонтери привітали з новорічними святами запорізьких поліцейських в зоні АТО

28-29 грудня 2016 року активісти ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" відвідали в зоні АТО своїх земляків-поліцейських з батальйону "СКІФ"


Поїздка була організована керівництвом ГУНП у Запорізькій області, обласною профспілкою атестованих працівників ОВС.

Далі розповідає Любов Леонова....

"Поїздка була організована керівництвом ГУНП, профспілкою управління поліції та ГО "Волонтерський центр Запоріжжя".
Я завжди розповідаю про людську допомогу і підтримку, ось і цього разу, без виключень. Сьогодні, окремо, про Малу Гуманітарну Академію і орнанізатора Світлану Голованову. Цей заклад запропонував мені співпрацювати з ними і я з задоволенням погодилася. Діти, разом з викладачами, приготували олів'є на 100 порцій, а також, передали сало, цукерки, печиво, фрукти, консервацію, теплі речі і багато чого ще. Коробки всі запаковані і прикрашені гарними листівками. А головне, бачили б ви очі цих янголів. Вони світилися від щастя і добра. Я дякувала, розуміючі, що не зможу висловити вам, мої любі, все, що хотілось.


Все погрузили в машину, відвезли на базу і лишили до ранку без всяких перевантажень. А раненько, черговий підігнав машину до порогу управління, перевантажили в буса і в дорогу.
Компанія весела і щіра, всі знайомі, Снігуронька і Дід Мороз, співак бард Роман Альошин, Олександр Шевєльов, Олексій Гребенюк, Віктор Нестеренко, Андрій Долинний, кореспондент Ірина Єгорова. В цьому складі ми були минулого року у Скіфу, тільки в секторі М.

Доставили. Розвантажилися. Поспілкувалися. З вражень: чисто, тепло, навіть, затишно! Доброзичливі. 
А потім, була урочиста частина, вітання і побажання захисникам, нагородження грамотами і медалями.
З задоволенням слухали пісні співака барда Романа Альошина. Знаєте, велика різниця слухати наживо і між фонограмами наших "звьозд". Чудові авторські пісні, чудове виконання. Дякую, Романе, хлопцям, як і мені, сподобалося!А далі, поїздка по блок постах, там, де несуть чергування скіфівці, вітання, побажання, подарунки.

Хто бажає допомогти нашим захисникам в боротьбі з окупантами і має можливість, скористайтеся Новою Поштою. Адреса: м. Запоріжжя. Склад №9. Леонова Любов. 
Можете передати "Порталом". № маршрутки, зупинки і розклад, уточнюйте по телефону.
Для гривні, картка Приватбанку 5168 7556 0143 1360 Леонова Любов Олександрівна. 
Для друзів за кордоном, Liubov Leonova Zaporozhye. Western Union і Money Gram Ukraine. 
Поштове відділення ІНТАЙМ №45
Грошові перекази через Однокласники
Укр Пошта (адресу дам в особистому листуванні)
Мої телефони 096 300 65 02, 050 850 55 42. Я на зв'язку цілодобово, окрім того часу, коли я в поїздці в зону війни.
Маю надію на вашу допомогу і небайдужість до моєї країни. Давайте творити добро разом. Пам'ятайте, Україна - наша країна! Україна - наша земля! З повагою, ваш волонтер."

Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"

Немає коментарів:

Дописати коментар