четвер, 25 лютого 2016 р.

ЗАПОРІЗЬКІ ВОЛОНТЕРИ ВІДВІДАЛИ ПРАВООХОРОНЦІВ, ЩО НЕСУТЬ СЛУЖБУ У ЗОНІ АТОЗАПОРІЗЬКІ ВОЛОНТЕРИ В ЧЕРГОВЕ ВІДВІДАЛИ БІЙЦІВ БАТАЛЬЙОНУ «СКІФ» ТА ЗВЕДЕНОГО ЗАГОНУ ПРАВООХОРОНЦІВ, ЯКІ НЕСУТЬ СЛУЖБУ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.
Більше року триває плідна співпраця Головного управління поліції в Запорізькій області, профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ та громадської організації «Волонтерський центр Запоріжжя». Завдяки активній допомозі волонтерів бійці батальйону «Скіф» та зведеного загону поліції, які несуть службу в Донецькій області, постійно мають найнеобхідніші речі та продукти харчування. Нещодавно волонтери привезли величезну гору продуктів, засоби гігієни та шкарпетки.

«Ми цінуємо допомогу небайдужих співвітчизників. Нас завжди розуміли та відгукувалися на всі наші прохання члени «Волонтерського центру Запоріжжя» та, безпосередньо, їхній керівник Михайло Чумак», - зазначив голова профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ Нестеренко Віктор Вікторович.

Як розповів голова ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" Михайло Чумак, хлопці завжди радіють приїзду співвітчизників та залюбки спілкуються з волонтерами.

Правоохоронці в свою чергу подякували за постійну підтримку та допомогу.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар