четвер, 21 березня 2024 р.

Про нас пишуть....

16 березня 2024 року на сайті mv.org.ua  вийшла стаття про виготовлення FPV-дронів для запорізьких поліцейських

Участь у цьому проекті бере команда ГО "Волонтерський центр Запоріжжя".

Далі подаємо текст (скорочено) статті Ірини Запорізької ⬇️


Щоб влучніше били ворога: у Запоріжжі профспілка правоохоронців проводить збір коштів на виготовлення FPV-дронів для поліцейських


Запорізька обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України започаткувала програму виготовлення FPV-дронів для забезпечення виконання бойових завдань поліцейськими та військовослужбовцями на Мелітопольському напрямку.


Проєкт реалізується за підтримки Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та у співпраці з ГО «Волонтерський центр «Запоріжжя».


Як розповів голова обласної профспілки Віктор Нестеренко, для перевірки та використання при виконанні бойових завдань поліцейському підрозділу передано п’ять «бойових пташок», виготовлених та випробуваних в умовах летовища фахівцями організації.

- Ініціативу обласної організації підтримала Професійна спілка атестованих працівників ОВС України, яка виділила 250 тис. гривень для старту проєкту, - поділився Віктор Вікторович. - До збору коштів долучилась волонтерка Вікторія Абед, яка з початку повномасштабного вторгнення допомагає військовослужбовцям та поліцейським у забезпеченні виконання бойових завдань.


Проте для реалізації проєкту в форматі серійного виробництва, як зазначив Віктор Нестеренко, необхідні більш значні кошти.


«Заздалегідь вдячні всім за розуміння, підтримку та плідну співпрацю у справі захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», - зазначив голова Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України Віктор Нестеренко.


Фото надані Віктором Нестеренком.

Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"

Немає коментарів:

Дописати коментар