субота, 1 червня 2019 р.

Звіт про нашу діяльність за січень-травень 2019 року

Шановні друзі!

Нижче подаємо звіт про діяльність команди ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" за січень-травень 2019 року.


01 лютого заступник голови правління, канд.екон.наук Костянтин Денисов взяв участь у VI щорічній науково-практичній конференції Бандерівські читання "Економічний націналізм та соціальна справедливість" як доповідач і член журі тематичних конкурсних робіт для молодих дослідників.

Перед початком конференції він взяв участь у прямому ефірі парламентського ТРК "РАДА". Запис ефіру можна переглянути за посиланням: http://newsvideo.su/video/10211681

21 січня Костянтин Денисов долучився до відкриття інформаційної дошки героям АТО з 37-го окремого мотопіхотного батальйону ЗСУ. Дошку відкрили на фасаді будівлі адміністрації  Широківської  ОТГ Запорізького району Запорізької області.05 березня 2019 року 1-й заст.голов  правління Валерій Матченко та заст.голови правління Костянтин Денисов вшанували пам`ять добровольця АТО у складі штурмової роти "Карпатська Січ" Даніїла Касьяненка.11 квітня Костянтин Денисов виступив на IV Всеукраїеській науковій військово-історичній конференції "Війна на Донбасі: 2014-2018", що проходила у Національному військово-історичному музеї України.

У своїй доповіді він розповів про трьох добровольців АТО із Запорізької області, зокрема про координатора "Волонтерського центру Запоріжжя" по Бердянському району Миколу Тюркеджи.09 травня 2019 року активісти нашого центру - Валерій Матченко, Олексій Гребенюк і Костянтин Денисов розмістили на Алеї Слави міста Запоріжжя банер з портретами усіх земляків, які загинули в АТО від рук російських терористів.

Банер викликав великий резонанс і відгуки запорожців.


Далі буде....

Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"

Немає коментарів:

Дописати коментар