середа, 10 жовтня 2018 р.

Урок мужності для студентів ЗНУ

10 жовтня 2018 року активісти ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" зустрілися зі студентами економічного факультету Запорізького національного університету


Зустріч відбулася напередодні Дня захисника України за сприяння заст. декана факультету з виховної роботи, доцента Сьомченко Вікторії Вікторівни.

До молоді звернулися 1-й заст. голови правління ГО "Волонтерський центр Запоріжжя", доброволець АТО Валерій Матченко та заст.голови правління Костянтин Денисов.


Валерій Матченко розповів про свій шлях від волонтерства до участі в обороні селища Піски на околицях Донецького аеропорту в складі штурмової роти "Карпатська Січ".

Крім того він поділився враженнями від умов перебування в зоні АТО, досвідом захоплення в полон кадрових російських військових тощо.


"Ми боронимо Україну для Вашого майбутнього. Ви маєте згодом розбудовувати цю країну. Навчайтесь- вся надія на Вас!" - звернувся до студентів Валерій Матченко.

Вікторія Сьомченко привітала героя від імені викладацького колективу факультету та студентського товариства, вручивши букет свіжих квітів.

Пам`ять про цей захід збереже спільне фото.

Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"  

Немає коментарів:

Дописати коментар