01 грудня 2016 року активісти ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" провели відкритий урок для учнів гімназії №107 м.Запоріжжя
Тема уроку: Роль Конституції в житті суспільства.
Урок проводили - заступник голови правління ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" , викладач ЗНУ Костянтин Денисов та доброволець батальйону "Донбас" Святослав-Андрій Грушевський.
Урок був приурочений 25-ій річниці референдуму про незалежність України.
Учні гімназії подивилися відеоролики на тему:
- що таке Конституція?
- для чого потрібна Конституція?
- як створюються Конституції в різних країнах світу?
Костянтин Денисов розповів про історію ухвалення Конституції України, її основні положення та декларовані права громадян.
Святослав Грушевський (до речі - вчитель за освітою) розповів учням про важливість збереження конституційного ладу в Україні, статусу української мови як єдиної державної, які опинилися під загрозою військового повалення та нищення з боку Росії. Крім того, ветеран АТО розповів історії свої побратимів ще зовсім юного віку, які першими пішли добровольцями захищати свою країну.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg0mnpcebzbtvEHYowRgiLcSMWR1R9mRl3LcSVsxSJ3PnJdDaahSMPVlZcCmupUwGM1fiMqZoflz4dhwFaiRq_dTeYSNQGeF480SpBREtXWKec6oDaFCPZLJF4f0-wuXDa_8JrftASTfo4/s640/15181549_1321887351196862_957593479937743735_n.jpg)
На прощання учням передали інформаційні матеріали на тему Конституції та зробили фото на згадку.
"Конституція - той документ, завдяки якому ми маємо шанс побудувати суспільство на засадах соціальної та національної справедливості. Якщо кожен із нас почне виконувати свої конституційні обовязки та поважати права інших - ми досягнемо успіху" - зазначив заступник голови правління ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" Костянтин Денисов.
Захід відбувся за підтримки Міжнародного центру перспективних досліджень та БФ "Відродження".
Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"
Немає коментарів:
Дописати коментар