четвер, 5 травня 2016 р.

Волонтери провели урок патріотизму та мужності для студентів Запорізького національного університету

5 травня 2016 року активісти ГО «Волонтерський центр Запоріжжя» провели урок мужності для студентів економічного факультету Запорізького національного університету. Захід відбувся напередодні Дня примирення та вшанування пам’яті жертв нацизму


Співорганізатором заходу став заступник голови правління ГО «Волонтерський центр Запоріжжя, викладач ЗНУ Костянтин Денисов. Перед студентами виступили активісти «Волонтерського центру Запоріжжя» Валерій Матченко та Михайло Чумак. Вони розповіли студентам про причини та наслідки війни на Донбасі, перебіг подій на фронті, а також відповіли на питання аудиторії.Валерій Матченко розповів про бойовий шлях та здобутки «Легіону Свободи».Михайло Чумак розкрив феномен волонтерського руху та підкреслив необхідність патріотичного виховання майбутніх поколінь.По завершенні зустрічі, волонтери побажали молоді успішно завершити навчання та стати до розбудови української держави.
«Сьогодні ми всі маємо об’єднатися заради спільної перемоги та подальшого розвитку України. Хлопці на фронті переконані – зараз в університетах готується еліта нації, яка забезпечить потужний розвиток українського суспільства. Звертаюсь до студентів – не підведіть» - зазначив Валерій Матченко.

https://www.youtube.com/watch?v=x_4V1uvAEZM
Прес-служба ГО «Волонтерський центр Запоріжжя»

Немає коментарів:

Дописати коментар