28 грудня 2015 року "Волонтерський центр Запоріжжя" разом з профспілкою атестованих працівників поліції та керівниками Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, відвідали бійців батальйону "Cкіф" які нині знаходяться в при фронтовому Маріуполі.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiOAkze9FMqyaqNGY5JHh-YqHuQ4_7KYTauS0e98X82u16NMq5DSyUzaFQnjixNL1zZfPEewVRccpIYE-0X4WFSNRDrLkDqlL0ym-PlwNIiMJlgIZKKC9oz4tZaM9xUuAplU3kWvwtrHA/s320/PM955image014.jpg)
"З батальйоном "Cкіф" ми знайомі знайомі майже від моменту його створення співпраця продовжується і на нинішній день. Дякуємо усім небайдужим людям, які допомагають Волонтерському центру допомагати бійцям "Скіфу" ви вносите неоціненний вклад в перемогу", -- зазначив голова ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" Михайло Чумак.
Фото сайту Головного управління національної поліції www.npu.gov.ua
Немає коментарів:
Дописати коментар